EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Zofia Rybczak, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty
Zofia Rybczak

(0 opinii)
Zofia Rybczak, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty

Zofia Rybczak

(0 opinii)

O mnie

Nazywam się Zofia Rybczak. Pracuję holistycznie. Łączę mądrość wschodu z najnowszymi odkryciami i metodami naukowymi. ☯️
Łączę różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, narzędzia somatic experiencing, zen coachingu, focusingu, porozumienia bez przemocy (NVC), coachingu koaktywnego, metodę Lowen’a, podejście Diamond Approach (A.H. Almaas), ustawienia i medytacje. Pracuję intuicyjnie i tak dobieram narzędzia, aby jak najpełniej pomóc w uwolnieniu zablokowanej energii w ciele, uzdrowić traumy i wpuścić świadomość do ciała.
Oferuję sesje indywidualne na żywo/Skype, prowadzę warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, kręgi kobiet oraz medytacje w Polsce i w Holandii.
Głęboko wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał do wykreowania życia takiego, jakiego pragnie. Każdy z nas miał inny start ale to nie determinuje naszej przyszłości. Możemy zmienić koleje naszego losu i to w naszych rękach jest odpowiedzialność za to aby w końcu to zrobić.
Nigdy nie jest za późno aby wejść na drogę prawdziwie spełnionego, harmonijnego życia.
Mam w sobie potrzebę dzielenia się tym czego się nauczyłam i doświadczyłam.
Spotkania odbywają się w atmosferze empatii, bezpieczeństwa, uważności i pełnej akceptacji tego co się wydarza.

Portfolio

Osiągnięcia

Jestem terapeutką pracy z ciałem, terapeutką traumy metodą Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia i certyfikacji w 3-letniej szkole Somatic Experiencing Trauma Institute International), certyfikowanym Zen Coachem, Art Therapy Life Coachem, trenerką rozwoju osobistego i nauczycielką Vedic Art (twórczej metody odkrywania swojego potencjału i życiowego celu). Asystuję podczas rocznego treningu dla Zen Coachów z twórcą metody Kåre Landfald. Ukończyłam również roczny program super wizyjny u Tine Vindeløv, roczny Warsztat Rozwoju Osobistego w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, oraz szereg kursów i szkoleń na których zdobywałam narzędzia do pracy z osobami pragnącymi żyć świadomie. Nieprzerwanie się rozwijam i superwizuję moją pracę.
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii