EduLikeEduLike

O nas

Naszą misją jest stworzenie najlepszej platformy dla szkoleniowców ułatwiającej kursantom znalezienie szkoleń profesjonalnych. Chcemy to osiągnąć przez dostarczenie rzetelnych informacji na temat szkoleniowca i szkolenia.

Skąd pomysł na edulike?

Zaprezentuj się

Pomysł na portal dla szkoleniowców narodził się z naszych własnych potrzeb i doświadczeń. Od wielu lat w ramach naszych ścieżek kariery mamy do czynienia ze szkoleniami.

Wybór dobrego szkolenia zależy przede wszystkim od znalezienia dobrego szkoleniowca.

W Internecie dostępnych jest wiele miejsc, gdzie zamieszczane są informacje o szkoleniowcach - np. na profilach w social media. Do tej pory brakowało jednak jednego portalu, w którym można łatwo zweryfikować i porównać oferty szkoleniowców. Edulike pozwala znaleźć dobrą osobę która cię wyszkoli.

Zaprezentuj się

Zespół edulike

Dołącz do najlepszych w branży

Jesteśmy grupą osób, która nie boi się zmienić status quo obecnego stanu szkoleń. Każdy z nas wierzy, że jest to możliwe.

Jesteśmy startupem z Wrocławia, ale w naszym zespole są osoby z całej Polski. Obecnie jest to 7 osób, które na co dzień zajmują się rozwojem Edulike.pl.

Realizacja projektu rozpoczęła się w październiku 2019 roku. Pierwsza wersja Edulike została udostępniona użytkownikom w marcu 2020 roku.

Dołącz do najlepszych w branży