EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Waldemar Waczyński, Nauka, Języki, Przedmioty ścisłe
Waldemar Waczyński

(0 opinii)
Waldemar Waczyński, Nauka, Języki, Przedmioty ścisłe

Waldemar Waczyński

(0 opinii)

Obszar działań

dolnośląskie
dolnośląskie

O mnie

WALDEMAR WACZYŃSKI
TRENER, WYKŁADOWCA, DORADCA BIZNESOWY
mgr/MBA Waldemar Waczyński jest absolwentem studiów MBA Master of Business Administration Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University w Warszawie oraz Oxford Brookes University w Wielkiej Brytanii. Posiada uprawnienia pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, wykładów, kursów, szkoleń, w tym e-learning. Współpracuje lub współpracował z wieloma instytucjami tj. Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University w Legnicy, Warszawie i Krakowie, Wyższa Szkoła Menedżerska w Legnicy, Jeleniej Górze, Zgorzelcu i Görlitz, Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Głogowie, Centrum Informatyczno – Szkoleniowe – Cisnet.pl na terenie całego Dolnego Śląska i Krakowa. Współpracuje, także z PCKK Prywatne Centrum Kształcenia Kadr z Jeleniej Góry, PRO EGO TRAINING S.C z Gdyni, Fundacją Partycypacji Społecznej z Poznania, BRC Consulting z Wrocławia, Wielkopolskim Instytutem Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji, Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju z Poznania, ARTCOM Paweł Rozmarynowski, TEB Edukacja z Lubina oraz Omega Edukacja z Wrocławia.

Specjalizuje się w tworzeniu skutecznych wniosków o dotację oraz biznes planów. Pomagał w pozyskaniu środków na podjęcie działalności gospodarczej dla kilkuset firm.

Wcześniej pracował w działach marketingu i PR firm o rożnym profilu działalności. Prowadził własną działalność gospodarczą.

Od 2016 jest certyfikowanym trenerem oraz egzaminatorem Fundacji VCC.

Portfolio

Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii