EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk, Beauty, Stylizacja rzęs i brwiAtrakcyjny profil!
Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk

(8 opinii)
Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk, Beauty, Stylizacja rzęs i brwiAtrakcyjny profil!

Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk

(8 opinii)

O mnie

Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk to miejsce, które powstało dzięki pasji. Wierzymy, że najwyższa jakość to wynik DSC_1065ciężkiej pracy, która wykonywana jest z sercem. Dzięki takiemu podejściu zbudowaliśmy ofertę profesjonalnych szkoleń z zakresu szeroko pojętej stylizacji oczu i brwi, które realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami i przy zastosowaniu efektywnych, autorskich metod nauczania.

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do kursantek, rozbudowana część teoretyczna jak i praktyczna każdego kursu, oraz pełne wsparcie po zakończeniu szkolenia.
Oprócz szkoleń stacjonarnych w ofercie mamy szkolenia online oraz webinary zarówno z Nadią Poliszczuk jak i z zagranicznymi instruktorkami.

Portfolio

Osiągnięcia

Zajęcia w naszym centrum szkoleniowym prowadzi jednocześnie kilku instruktorów.
Jest to przede wszystkim Nadia Poliszczuk:

– założycielka Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk,
– wielokrotna mistrzyni międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs,
– dyplomowany pedagog,
– czołowa instruktorka stylizacji brwi i rzęs w Polsce,
– międzynarodowa jurorka,
– wykładowczyni na wielu konferencjach branżowych
– autorka własnych programów szkoleniowych
– współorganizator pierwszej w Polsce międzynarodowej konferencji dla stylistek rzęs i brwi Eye Beauty Event
– stylistka rzęs z ponad 9 – letnim doświadczeniem, instruktor z ponad 5 – letnim doświadczeniem

Oceny kursantów

5.0
(8 opinii)

Oceny Kursantów

5.0
(8 opinii)
 • Martyna Rydlicka
  26/01/2021
  Świetne warsztaty u Pani Nadii 👌 bardzo intensywne ćwiczenie kępek aż 5 metodami, dzięki czemu żadna stylizacja rzęs nie jest mi już straszna :) chętnie wybiorę się na kolejne szkolenia i zachęcam każdą początkującą jak i zaawansowaną stylistkę do szkolenia się właśnie tutaj :)
 • Kamila Nowicka
  12/10/2020
  Miesiac temu zrobiłam kurs Geometria i Stylizacja brwi prowadzony przez instruktor panią Nadia Poliszczuk, musze powiedziec że bylo dosyć ciężko bo nigdy bym nie uwiezyła że az tyle trzeba wiedziec o brwiach i wszystkim Co jest z tym powiązane, instruktor pani Nadia Poliszczuk jest jak encyklopedia ma wielką wiedze i co naj wazniejsze wielkie doświatczenie, bardzo dobrze i konkretnie wszystko tumaczy i uczy. Bardzo polecam!
 • Nikola
  07/10/2020
  Strzał w 10tkę!💓 Wykupiłam abonament miesięczny "karnet na udany biznes" korzystam z niego zaledwie tydzień a przybyło mi wiedzy naprawdę ogrom jak mnie zapewniano. Wszystko jest tak przekazywane, że chce się oglądać nagranie za nagraniem! Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim szkolenia z Synergy. "Dzień bez Nadii jest dniem straconym" naprawdę. To ile wiedzy i motywacji nam przekazuje jest niesamowite!
 • Izabela Słowik-Damięcka
  01/10/2020
  Polecam serdecznie Synergy BBS🙂Nadia i Jej Zespół są bardzo sympatyczni z ogromną wiedzą. Odbyłałam tu szkolenia stacjonarne i ostatnio jakże popularne szkolenia online. Duża dawka wiedzy! Dziękuję
 • Justyna Gruczek
  11/08/2020
  Polecam szkolenie perfekcyjna technika online , indywidualne konsultacje biznesowe i webinary. Wszystkie informacje są przekazywane w dostępny sposób, na koniec kursu wiesz dokładnie nad czym i jak pracować. Konsultacje biznesowe to must have dla każdego kto chce prowadzić biznes beauty i na tym zarabiać. Czasami jak się okazuje wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany żeby osiągnąć świetne rezultaty. Bardzo dobra inwestycja w karierę i przyszłość. Polecam z czystym sumieniem.
 • Emilia Janczura
  05/08/2020
  Szkolenie bardzo owocne Bardzo dużo wiedzy teoretycznej ,która jest niezbędna i praktycznej która uczy jak pracować na klientkach oraz zapoznanie się z materiałami które są tak bardzo ważne i potrzebne Osobiście gorąco polecam
 • Klaudia Świat
  30/07/2020
  Polecam jak najbardziej. Szkolenie profesjonalne, bardzo obszerne, przemiła atmosfera.
 • Yuliia Helii
  24/07/2020
  Najlepsze szkolenie pod słońcem, warte każdego grosza. Prowadząca Pani Nadia mega pozytywna osoba, z ogromna wiedzą, którą nam przekazała w jasny sposób. Szkolenie bardzo dokładne, wyczerpujące, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękuję bardzo.