EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Rafał Rogowicz, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, Zarządzanie
Rafał Rogowicz

(0 opinii)
Rafał Rogowicz, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, Zarządzanie

Rafał Rogowicz

(0 opinii)

Obszar działań

łódzkie, małopolskie, opolskie...
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

O mnie

Pracuję z ludźmi od ponad 20 lat. Jestem pedagogiem, nauczycielem akademickim, trenerem mentalnym i dyplomowanym coachem. Za mną wiele godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz w gabinecie podczas sesji coachingowej.

Wspieram ludzi w różnych obszarach, m.in. sportowym, biznesowym, edukacyjnym i medialnym. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Jestem dyplomowanym menadżerem kultury, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR.

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching).

Pracuję również w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Bliskie jest także komunikaownia się z drugim człowiekiem wg zasad NVC.

Za mną wiele kursów i warsztatów doskonalących moje kompetencje zawodowe. Ciągle doskonalę swoje umiejętności trenerskie i coachingowe.

Portfolio

Oferta Szkoleń

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii