EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Paweł Chabros, Business, Zarządzanie, Rozwój osobisty, Sprzedaż
Paweł Chabros

(0 opinii)
Paweł Chabros, Business, Zarządzanie, Rozwój osobisty, Sprzedaż

O mnie

Jestem absolwentem Szkoły Głownej Handlowej (SGH), wydziału Handlu Zagranicznego. Posiadam 27 lat doświadczeń biznesowych. Karierę zawodową rozpocząłem w działach marketingu międzynarodowych korporacji: CPC Amino (obecnie Unilever) i Kraft Jacobs Suchard (obecnie Mondelez). Uczestniczyłem w budowaniu pozycji marki Hellmann’s i Jacobs na polskim rynku. Przez następnych kilka lat zdobywałem doświadczenia w amerykańskim koncernie McCann-Erickson, odpowiednio na stanowiskach Account Manager i Group Account Director.
W 1998 roku dołączyłem do zespołu Kalkstein – jednej z czołowych firm szkoleniowych na polskim rynku. Tam, przez prawie 19 lat spełniałem się w roli trenera biznesu, gromadząc bezcenne doświadczenie w realizacji projektów rozwojowych. Jednocześnie, pełniłem funkcję Senior Konsultanta, odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój biznesu.
Od maja 2017 roku zarządzam własną firmą szkoleniową Training Excellence. Jestem również partnerem na Polskę międzynarodowej firmy szkoleniowej Powering. Łącznie, przeprowadziłem z sukcesem ponad 1300 dni szkoleń i coachingów. Moimi klientami są pracownicy firm reprezentujących różnorodne branże, na praktycznie wszystkich poziomach organizacji, od niższych stanowisk do kadry kierowniczej najwyższego szczebla.
Specjalizuję się w warsztatach z zakresu sprzedaży, negocjacji, budowania relacji, komunikacji w biznesie, obsługi klienta, prezentacji, prowadzenia spotkań, efektywności osobistej, budowania zespołów i zarządzania projektami. Jestem również pasjonatem interaktywnych gier biznesowych, które tworzę i rozwijam.
Ponieważ urodziłem się i wychowałem w Kanadzie język angielski jest moim drugim, obok polskiego, językiem ojczystym. Dlatego też wszystkie działania rozwojowe prowadzę w obu językach.

Portfolio

Osiągnięcia

  • TACK Training International Certificate, od 1998
  • Kalkstein Corporate Training Certificate, od 1998
  • Insights Discovery Licensed Practitioner, od 2002
  • Extended Disc Licensed Practitioner, od 2006
  • International Coaching Community (ICC) Coach, od 2008
  • Lumina Spark Accredited Practitioner, od 2016
  • Action Learning Foundations, od 2016
  • Autor licznych programów szkoleniowych, akademii rozwojowych, artykułów, blogów i vlogów o tematyce rozwoju osobistego

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii