EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
NATALIA BOROWIECKA, Beauty, Stylizacja fryzur
NATALIA BOROWIECKA

(0 opinii)
NATALIA BOROWIECKA, Beauty, Stylizacja fryzur

NATALIA BOROWIECKA

(0 opinii)

Obszar działań

Cała Polska
Cała Polska

O mnie

Natalia Borowiecka posiada tytuł Mistrza w zawodzie Fryzjer oraz wieloletnie doświadczenie jako instruktor i nauczyciel Fryzjerstwa.
Jest edukatorem marki #mydentity, której twórcą jest Guy Tang, jeden z najsłynniejszych fryzjerów świata. Szkoląc się pod jego okiem oraz takich znanych fryzjerów jak m. in. Farrukh Shamuratov - nabywała doświadczenia w swojej 15 letniej pracy, którym uwielbia się dzielić podczas swoich szkoleń.
Jej wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z ludźmi (uczyła przez wiele lat w szkołach fryzjerskich) sprawia, że podczas szkoleń, które prowadzi - panuje fantastyczna atmosfera, a przyjazny sposób prowadzenia zapewnia uczestnikom komfort. Natalia wyznaje zasadę, że nie ma głupich pytań dlatego każda szkoląca się u niej osoba otrzymuje konkretną wiedzę i umiejętności. Na co dzień prowadzi swój salon "Fryzjer z Pasją - Natalia Borowiecka", gdzie wraz ze swoim teamem doświadczonych stylistów, każdego dnia odmienia włosy klientek pragnących metamorfozy. Jej prace są publikowane w magazynach fryzjerskich, a o efektach metamorfoz wielokrotnie pisano na stronach internetowych oraz blogach.
Kocha ludzi dlatego praca jest dla niej największą pasją. To osoba pełna energii i siły by spełniać marzenia.

Portfolio

Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii