EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Monika Szczepańska, Beauty, Masaż
Monika Szczepańska

(9 opinii)
Monika Szczepańska, Beauty, Masaż

Monika Szczepańska

(9 opinii)

Obszar działań

Cała Polska
Cała Polska

O mnie

Swoją karierę w branży Beauty rozpoczęłam ponad 10 lat temu w Niemczech. Od kilku lat prowadzę szkolenia z masaży liftingujących twarzy na terenie Polski i Niemiec, współpracując z niemiecką marką naturalnych kosmetyków do masażu Laboratorium TDC. Od lat poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kompetencje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach z masażu, fizjoterapii i umiejętności trenerskich.
Wieloletnie doświadczenie z sukcesem wykorzystuję w pracy jako szkoleniowiec i trener oraz właściciel Studia Urody i Terapii Manualnych Este Belle. Specjalizuję się między innymi w masażach: Kobido, Japońskim Liftingu Twarzy, Estetycznej Rehabilitacji Twarzy, masażu Transbukalnym, Mioplastycznym, masażu Gua sha, automasażu, kinezjotapingu estetycznego.

Portfolio

Osiągnięcia

Moim największym osiągnięciem są zadowoleni klienci i kursanci, którzy wracają do mnie na kolejne zabiegi i szkolenia.

Najnowszym moim projektem są warsztaty dla kobiet z automasażu i kinezjotapingu estetycznego, które cieszą się ogromnym powodzeniem przynosząc mi dużą satysfakcję.
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

5.0
(9 opinii)

Oceny Kursantów

5.0
(9 opinii)
 • Marzena Kowalczyk
  16/04/2020
  Polecam szkolenia i warsztaty z masaży Kobido u Pani Moniki. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, zarówno z samago masażu jak i obsługi klienta. Bardzo dobra organizacja. Indywidualne podejście do kursantów.
 • Dagmara Burzyńska-Rejak
  16/04/2020
  Gorąco polecam warsztaty automasażu! Pani Monika dokładnie przeprowadza przez każdy etap masażu. Super atmosfera! Indywidualne podejście do każdej uczestniczki. Bardzo dobrze przygotowane materiały pomocnicze.
 • Alina Sawicka
  13/02/2020
  Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością, wysoka efektywność zajęć. Pani Monika solidna i doświadczona polecam dla każdego Este Belle 😊
 • Agnieszka Sosnowska
  10/02/2020
  Cudowny szkoleniowiec , profesjonalnie przekazana wiedza, polecam każdemu kto chce poszerzyć swoje umiejętności 🙂
 • Ageta Rocka
  10/02/2020
  Świetne szkolenie. Mnóstwo wiedzy. POLECAM😊
 • Ewelina Przybyła
  10/02/2020
 • barbara stykowska
  01/02/2020
  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia kobido . Wiedza teoretyczna jak i praktyczna przekazana na wysokim poziomie. Kurs przeprowadzony w bardzo miłej i cieplej atmosferze:) polecam
 • Aminatu Danesi
  26/01/2020
  Profesjonalne podejście, szkolenie na bardzo wysokim poziomie, ogromna wiedza i umiejętność przekazu. Co bardzo ważne- super atmosfera. Polecam!!
 • Magda Wojtuściszyn
  22/01/2020
  Profesjonalne podejście organizatora, wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne, bardzo miła atmosfera, polecam