EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Monika Rola, Beauty, Stylizacja paznokci
Monika Rola

(4 opinie)
Monika Rola, Beauty, Stylizacja paznokci

Monika Rola

(4 opinie)

O mnie

Stylizacja paznokci to moja pasja i moje życie! Uwielbiam się rozwijać, poszerzać wiedzę i dążyć do perfekcji. Moimi ulubionymi technikami pracy jest żel i jego techniczne aspekty, zdobienia typu: One Stroke, akwarele, Micropainting i ornamenty. Moim atutem jest dokładność, precyzja i najdrobniejsze detale.
Ze szczerym sercem i 14letnim doświadczeniem jako stylistka paznokci, dzielę się swoją wiedzą w centrach szkoleniowych Indigo w Oławie, Świdnicy i Bielawie.
Serdecznie zapraszam na szkolenia!

Portfolio

Osiągnięcia

Indigo Educator od 2018r.
NailPro Poland 2019:
1st Place On My Own 🏆
Top Team Indigo 🎖
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

5.0
(4 opinie)

Oceny Kursantów

5.0
(4 opinie)
 • Marta Łozińska
  11/04/2020
  Serdecznie polecam Monikę jako szkoleniowca że stylizacji paznokci. Wiele moich klientek , dla których , zorganizowałam szkolenie przez dofinansowanie z UE ( Empiria-pro) , były bardzo zadowolona ze szkoleń z Moniką .
 • Aleksandra Holc
  09/04/2020
 • Joanna Lewicka
  09/04/2020
  Odbyłam kilka szkoleń z Monika, z których jestem bardzo zadowolona. Rzeczowo przekazuje wiedzę, dzieli się doświadczeniem. Do każdej z kursantek podchodzi indywidualnie- służy pomocą, wynajduje błędy i daje wskazówki jak unikać ich w przyszłości.
 • Małgorzata Dominik
  09/04/2020
  Podejście do kursantów, wiedzą, mistrzowskie tytuły sprawiają że szkolenia prowadzone przez Panią Monikę są mega dawką informacji która jest zamieniana na praktykę. Jednym zdaniem MERCEDES wśród szkoleniowców.