EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Marcin Paździor, Specjalistyczne, Gastronomia
Marcin Paździor

(0 opinii)
Marcin Paździor, Specjalistyczne, Gastronomia

Marcin Paździor

(0 opinii)

O mnie

Jestem specjalistą od czekolady z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywałem pod okiem najwybitniejszych mistrzów w wielu krajach Europy, jak również dyplomowanym Mistrzem Cukiernictwa oraz pedagogiem zawodowym przystosowującym młodzież do zawodu.
Podczas licznych szkoleń w Europie poznałem trendy cukiernicze z całego świata. Wiedzę na temat uprawy, zbioru i przerobu ziarna kakaowego wzbogaciła wyprawa do Ameryki Południowej, podczas której byłem na trzech plantacjach ziarna kakaowego. Pierwsze kroki jako zawodowy cukiernik stawiałem w najbardziej znanych, prestiżowych cukierniach, a także restauracjach i hotelach.
Współpracowałem z dużymi firmami branżowymi prowadząc pokazy cukiernicze dla pracowników cukierni w całej Polsce. Kierowałem zespołem sprzedażowym, sprawowałem opiekę nad merytorycznym zakresem szkoleń personelu, a także przeprowadzałem rekrutacje oraz audyty kawiarni i lodziarni.
Kilkukrotnie byłem jurorem międzynarodowego, prestiżowego konkursu „Word Chocolate Master”. Jestem autorem wielu publikacji na temat szeroko rozumianej czekolady w czasopismach branżowych. Specjalizuje się w ręcznie robionych pralinach, recepturach pitnych czekolad, wyjątkowych deserach oraz tabliczkach czekoladowych. Moich specjałów możesz skosztować w wielu miejscach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecnie prowadzę własną działalność, a swoim doświadczeniem wspieram zarówno producentów rzemieślniczych jak i przemysłowych.
Z myślą o satysfakcji klientów kładę nacisk na jakość przeprowadzanych szkoleń, różnorodność i innowacyjność. Podążam za potrzebami klientów, znacznym rozwojem rynku cukierniczego. Największym sukcesem dla mnie jest zadowolenie klienta oraz świadomość, że sprostałem jego oczekiwaniom.

Portfolio

Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii