EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Magdalena Piekło, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, ZarządzanieAmbasador Edulike
Magdalena Piekło

(4 opinie)
Magdalena Piekło, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, ZarządzanieAmbasador Edulike

Magdalena Piekło

(4 opinie)

O mnie

Pracuję jako mindset i executive coach. Moja praca polega na zadawaniu pytań.
Współpracuję z zespołami, liderami, przedsiębiorcami, sportowcami zawodowymi, z ludźmi, którzy są w procesie zmiany.
Wierzę, że nasze środowisko pracy może być dla nas miejscem, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie, gdzie rozwijamy swoje talenty, działamy kreatywnie i czujemy się docenieni.
Tworzę warsztaty oraz indywidualne procesy coachingowego, które pomagają wyznaczyć kierunek zmian, stworzyć plan strategicznego działania oraz wzmocnić nasze talenty i umiejętności.

Portfolio

Osiągnięcia

Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation, posiadam certyfikat PM Agile Fundamentals.
Moim największym osiągnięciem jest umiejętność wspierania ludzi w procesie zmian.
Współpracuję z dużymi i średnimi firmami z obszaru nowych technologii.
Ostatnie projekty zrealizowałam dla firm: Viessmann, Olympus, IBM, Volkswagen, HP...
Od kilku lat prowadzę w firmach program Authentic Leaders, cykl warsztatów, które wzmacniają umiejętności w obszarze przywództwa.
Mam wieloletnie doświadczenie w pracy w dużej międzynarodowej firmie branży IT, dlatego programy, warsztaty i procesy indywidualne, które tworzę są oparte o praktykę i realną współpracę z zespołami.

Oceny kursantów

5.0
(4 opinie)

Oceny Kursantów

5.0
(4 opinie)
 • Magdalena Ciupka
  27/09/2020
  Brałam udział w sesjach coachingowych Magdy Piekło, które oceniam najwyżej. Magda świetnie poprowadziła te sesje, podobały mi się zastosowane narzędzia. Dostałam wybrane przeze mnie karty, które towarzyszą mi na codzień i przypominają o moich celach i marzeniach. Miło też wrócić do podsumowań wysłanych mailem i zobaczyć progres. Dziękuje Magda.
 • Anna Maria Regulska
  22/09/2020
  Z pania Magdalena wspolpracowalam w ramach wspoltworzenia szkolen « Biznes w spodnicy » - coaching grupowy. Jako coacha cechuje ja niezwykly profesjonalizm, usmiech i energia, ktora potrafi zarazic grupe. O efektywnosci jej pracy swiadczyly liczne pozytywne opinie kursantek a takze pozytywne zmiany, ktore dzieki coachingowi udalo sie wprowadzic w zycie. Cenie pania Magde takze za samodzielnosc w organizacji autorskich planow przebiegu kursu. Polecam serdecznie.
 • Maja Wrońska
  21/09/2020
  Jestem bardzo zadowolona. To szkolenie było dokładnie tym czego potrzebowałam - uświadomieniem mi celów, zwerbalizowaniem istotnych dla mnie spraw, sięgnięciem wgłąb mojej biznesowej osobowości. Znajdowałam się w punkcie, nad którym zawisły chmury i rozpanoszył się chaos, a dzięki Pani Magdalenie ruszyłam dalej ze świadomością gdzie chcę iść- bez stresu, zgodnie z moimi wartościami, profilem firmy i moim temperamentem.
 • Michal Zawrotniak
  02/09/2020
  Magdalena is one of the best Coach and Trainer I've ever met. Her ability to open your mind is outstanding, she creates environment where anybody can speak freely, knows how to listen not only your words, but also your minds behind these words. Workshops with her are not only possibility to develop your "hard" soft skills, but also great time to understand what is really important to be a real and useful Leader.