EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Magdalena Drytkiewicz, Beauty, Stylizacja paznokci, Kosmetologia estetyczna
Magdalena Drytkiewicz

(3 opinie)
Magdalena Drytkiewicz, Beauty, Stylizacja paznokci, Kosmetologia estetyczna

Magdalena Drytkiewicz

(3 opinie)

O mnie

Szanowni Państwo,
Jestem właścicielką gabinetu podologicznego ZDROWA RODZINKA od 2015 roku. Podologia jest moją wielką pasją. Poza codzienną pracą z indywidualnymi pacjentami dzielę się sepecjalistyczną wiedzą z kursantami podologii i kosmetologii.
Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń z zakresu podologii i kosmetologii. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta i pacjenta jest moją dewizą. Posiadam wieloletnie doświadczenie, oraz wiedzę, którą przekazuję moim kursantom rzetelnie i umiejętnie.
Biorę systematycznie udział we wszystkich konferencjach i szkoleniach, aby wciąż podnosić swoje kompetencje zawodowe oraz wprowadzam wszystkie nowości technologiczne ze świata podologicznego.
Szkolenia prowadzone sa na modelkach a kompleksowe podejście do każdego klienta i pacjenta jest dla mnie priorytetem. Z wielkim zaangażowaniem i pasją dzielę się swoimi nabytymi umiejetnościami.
Współpracuje z Powiatowymi Urzędami Pracy, a wszystkie kursy i szkolenia zakończone są egzaminem i wystawieniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Portfolio

Osiągnięcia

PODOLOGIA
- certyfikat ukończenia szkolenia z profilaktyki czerniaka podpaznokciowego rok 2019
- ukończenie niepublicznej policealnej szkoły TEB Edukacja z siedzibą we Wrocławiu rok 2016, tytuł podolog - Podologia i pielęgnacja stóp
- certyfikat ukończenia szkolenia z “Diagnostyka Laboratoryjna w Podologii” rok 2019
- certyfikat uczestnictwa w kursie “ Podologia … znacznie więcej niż stopy. Rozpoznanie zmian skórnych “, rok 2019
- certyfikat uczestnictwa w konferencji Medyczna Strona Podologii rok 2019
- certyfikat uczestnictwa w warsztatach Akademia Podologiczna ( rekonstrukcja paznokci, kwasy na stopy, stopa cukrzycowa, modzele, odciski, klamra na wrastające paznokci )
- zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu Ortonyksja, metody korekcji wrastającego paznokcia w praktyce podologicznej rok 2016
- certyfikat udziału w wykładzie Pięta Haglunda - działania fizjoterapeutyczne w podologii , rok 2015
- certyfikat udziału w wykładzie Społeczna rola zawodu podolog, rok 2015
- certyfikat uczestnictwa w III Konferencji - Medyczna Strona Podologii, rok 2018
- certyfikat uczestnictwa w kursie Podologia...znacznie więcej niż stopy. Terapia brodawek metodą elektrokoagulacji. rok 2018
- certyfikat uczestnictwa w IV konferencji Podologia moja pasja część 1 , rok 2016
- certyfikat uczestnictwa w IV konferencji Podologia moja pasja część 2 , rok 2016

MAKIJAŻ PERMANENTNY:
- dyplom ukończenia rocznej szkoły permanent paster

STYLIZACJA PAZNOKCI:

Oceny kursantów

5.0
(3 opinie)

Oceny Kursantów

5.0
(3 opinie)
 • Natalia Michałowska
  18/04/2020
  Bardzo profesjonalnie wykonane szkolenia. Wszystko przekazane bardzo jasno, lekko i zrozumiale. Pani Magda miła, otwarta bardzo pomocna i z dużą wiedzą. Polecam.
 • Joanna Kuchta
  18/04/2020
  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, pani Magda ma bogatą wiedzę i potrafi ją przekazać w taki sposób, że każdy zrozumie. Naprawdę polecam z całego serca.
 • Marta Łozińska
  18/04/2020
  Z Panią Magdaleną zaczeliśmy wspólnie współpracować i organizować szkolenia podologiczne. Nasi klienci sa bardzo zadowoleni z prowadzonych przez Panią Magdalene szkoleń podologicznych. Zapraszamy na nasze szkolenia podologiczne z www.empiria-pro.pl