EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Lucyna Łazarewicz-Lorens, Beauty, Stylizacja rzęs i brwi
Lucyna Łazarewicz-Lorens

(6 opinii)
Lucyna Łazarewicz-Lorens, Beauty, Stylizacja rzęs i brwi

Lucyna Łazarewicz-Lorens

(6 opinii)

O mnie

Instruktor Mayamy Brow Henna. Właścicielka Gabinetu Clivia Olsztyn od 2015 roku. Moja praca to moja pasja. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzenie szkoleń z zakresu stylizacji rzęs oraz brwi sprawia mi ogromną przyjemność. Kocham swoją prace i chce nią zarażać inne osoby :) 
Zapraszam na szkolenia do Olsztyna

Portfolio

Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

5.0
(6 opinii)

Oceny Kursantów

5.0
(6 opinii)
 • Małgorzata Barć - Piętka
  14/07/2020
  Profesjonalne szkolenie u profesjonalnej instruktorki! Wiedz, którą posiada Lucyna jest przekazywana w sposób prosty, rzeczowy i szybko przysfajalny. W 100% polecam jak uczyć się to tylko od najlepszych. Ja napewno powrócę do tych online ❤
 • Barbara Dunajska
  08/07/2020
  Program szkolenia u P.Lucynki zostal dostosowany do moich potrzeb a P.Lucyna wykazala sie duzym doswiadczeniem i profezjonalizmem i dlatego jest godnym polecenia Szkoleniowcem.
 • Magdalena Wyszko
  08/07/2020
  Miałam przyjemność skorzystać ze szkolenia z przekłuwanie dwoje uszu jednocześnie :) jestem bardzo zadowolona. Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej ;) Gorąco polecam szkolenie u Pani Lucyny.
 • Natalia Obrycka
  08/07/2020
  Wszystko na najwyższym poziomie!
 • Marta Kobuszewska
  08/07/2020
  Szkolenie dotyczące liftingu rzęs z platformy szkoleniabeautyonline.pl jest przygotowane bardzo szczegółowo.Ogromnym atutem jest obszerny skrypt z materiałami, sam zabieg pokazany bardzo dokładnie. Dostęp do szkolenia bez limitu! Polecam z całego serca !
 • Marlena Milecka
  08/07/2020
  Korzystając z szkoleń on-line byłam bardzo pozytywnie zaskoczona oprawa graficzną materiałów szkoleniowych jak i rzeczowym podejściem do omawianego zagadnienia. Wersja online to super alternatywna dla szkoleń stacjonarnych,kiedy nie możemy na nich być.