EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Krzysztof Manthey, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, Zarządzanie
Krzysztof Manthey

(0 opinii)
Krzysztof Manthey, Business, Coaching/Mentoring, Rozwój osobisty, Zarządzanie

Krzysztof Manthey

(0 opinii)

O mnie

Jestem doświadczonym trenerem biznesu, coachem i konsultantem. W odpowiedzi na kryzys - w organizacji, zespole, w profesjonalnych działaniach lub osobistym doświadczeniu - pomagam zidentyfikować źródła i znaleźć optymalne rozwiązanie.
Jako praktyk zarządzania i pracy z klientem (wieloletni członek zarządów i dyrektor sprzedaży w Grupie Radiowej Agora S.A.) rozumiem biznes i realne, rynkowe wyzwania swoich klientów.
Od 2004 roku wspieram biznes w skali mikro i w skali mega – od małych rodzinnych firm po międzynarodowe korporacje. Moje doświadczenie to między innymi blisko 17 tysięcy godzin szkoleniowych. Więcej o moim doświadczeniu i klientach na manthey.pl i linkedin.com/in/krzysztof-manthey
Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z wychodzeniem z kryzysów oraz rozwojem kompetencji osobistych i profesjonalnych. Wspieram w rozwoju kompetencji menadżerskich i przywódczych, takich jak zarządzanie zmianą, zarządzanie konfliktem, motywacja i motywowanie, etyka i wartości w pracy menadżera, budowanie i rozwój zespołu.
Prowadzę zajęcia z zakresu negocjacji komercyjnie oraz w programach studiów Executive Doctor of Bussiness Administration i Executive Master of Bussiness Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.
Do rozwoju i zmiany podchodzę interdyscyplinarnie: łączę wiedzę o zarządzaniu, psychologii i socjologii z ekonomią, antropologią i refleksją filozoficzną.
Mam mam bardzo duże doświadczenie w przygotowaniu i realizacji (wraz z zarządzanymi przez siebie zespołami trenerskimi) złożonych i długofalowych programów rozwojowych dla menadżerów i specjalistów: od 6 do 12 miesięcy, od kilkunastu do blisko 400 uczestników w projekcie, od kilkunastu do ponad 100 dni szkoleniowych.
Jestem fundatorem i członkiem zarządu Fundacji Rozwoju przez Cale Życie (www.frpcz.pl).

Portfolio

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii