EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Kate Hobler

(0 opinii)

Kate Hobler

(0 opinii)

O mnie

Nazywam się Kate Hobler - w metryczce mam Katarzyna, ale skrót Kate przylgnął do mnie już lata temu.
Jestem jednym z pierwszych w Polsce specjalistów z zakresu zwinności w produkcji oprogramowania - zajmuję się tym zawodowo już od ponad 10 lat.
5 lat temu założyłam firmę Brass WIllow, której szefuję od powstania i mimo turbulencji i COVID cały czas się rozwijamy.
Jestem trenerem akredytowanym Scrum.org prawie od samego jego powstania - dołączyłam tam jako jedenasta osoba na świecie i miałam okazję współtworzyć niejedno z oferowanych przez tę organizację szkoleń i programów. Jestem recenzentem ostatnich trzech inkrementów Scrum Guide i byłam jego współtłumaczem na język polski kilka iteracji temu. Jestem również autorką jego wersji ilustrowanej.
Jestem również autorką wielu warsztatów i programów rozwojowych z których korzystają firmy w 26 krajach na 4 kontynentach. Szkolę zarówno Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów i menedżerów wszystkich szczebli (mam programy dedykowane nawet dla B/B-1), jak i zespoły wytwórcze, funkcje wspierające (administracja, finanse, HR i inne) w tym, jak wspierać zwinność.
Niezależnie od audiencji, na moich szkoleniach zawsze jest przyjaźnie, kolorowo i zabawnie. Wszystko to wspiera proces uczenia się, więc chętnie korzystam z zabawek, kolorowych karteczek i słodyczy :)
Aktualnie pracuję nad dwoma dużymi projektami:
Szlifuję książkę o rozwoju Scrum Masterów, która mam nadzieję wyjdzie w przeciągu miesiąca w formie ebooka (a później w papierze i zostanie przetłumaczona na angielski)
Z początkiem roku wraz z grupą innych trenerów będę uruchamiała otwartą edycję rocznego programu rozwojowego dla Scrum Masterów - SzkołęAgile Coachów i Scrum Masterów.
Mam nadzieję, że oba te projekty zwiększą świadomość jak ważną i trudną rolą jest bycie Scrum Masterem.

Osiągnięcia


• 11 lat doświadczenia jako lean manager, coach i konsultant Agile
• 10 lat doświadczenia jako trener – ponad 12 000 przeszkolonych osób
• Dogłębne doświadczenie we wszystkich rolach Scrumowych – członka zespołu deweloperskiego (programista Javy), Scrum Mastera (m.in. Sabre Airline Solutions, Nokia Siemens Networks) oraz Product Ownera (Brass Willow)

Aktualnie mam licencje na następujące szkolenia Scrum.org:
Professional Scrum Foundations (genialne szkolenie, które w swojej historii prawie rozwaliło Scrum.org)
Professional Scrum Master (szkolenie znane z tego, że zostawia uczestników w stanie - czasem głębokiego - szoku i potrafi zmieniać postawy)
Professional Scrum Product Owner (szkolenie które tak dobrze uczy jak stworzyć i zarządzać produktem, że kilka z nich naprawdę powstało)
Scaled Professional Scrum (szkolenie o skalowaniu, w którym Pierwsza Zasada Skalowania brzmi: Nie Skaluj. /ale jak już musisz to jak to zrobić dobrze/)
Professional Scrum Product Owner - Advanced (szkolenie, które pokazuje jak wejść w głowę osób, z którymi musi pracować Product Owner)


Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii