EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Karol Czapik, Business, HR, Rozwój osobisty, Zarządzanie
Karol Czapik

(0 opinii)
Karol Czapik, Business, HR, Rozwój osobisty, Zarządzanie

Karol Czapik

(0 opinii)

O mnie

Jestem osobą, która nie podpisuje się pod rzeczami, których nie potrafi (wiem jak to jest „sprzątać” po nie jednym zewnętrznym konsultancie). Dlatego powiem Ci to, czego nie chcesz usłyszeć, Pokażę Ci to, czego nie chcesz/lub nie potrafisz zobaczyć. Zadam Ci pytania, których sam sobie nie zadałeś. Po to abyś dotarł tam faktycznie gdzie chcesz – żeby Twoja podróż nie skończyła się tak, że „dotrzesz tam skąd chciałeś odejść!”.
Moja działalność sprowadza się budowania i wdrażania standardów, w spieraniu i rozwijaniu organizacji w obszarze zarządzania projektami po przez audyty, transfer wiedzy i dobrych praktyk wynikających z mojego ponad 12 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Formę współpracy dostosowuję do potrzeb i wymagań Klienta.
Pomagam właścicielom firm ich Szefom i Zarządom firm w wyborze najbardziej optymalnej ścieżki rozwoju w zarządzaniu projektami i zmianą. Pomagam również zespołom i szefom projektów (Sponsorom). Umiejętnie przejmuję zagrożone projekty, aby je doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.
Jako osoba zarządzająca wraz z zespołem zrealizowałem ponad 60 projektów.

Portfolio

Osiągnięcia

  1. Poprowadzenie zagrożonego projektu wdrożenia systemu IT klasy ERP w firmie produkcyjnej: Fabryka Kart TREFL oraz wdrożenie nowej kultury zarządzania projektami.
  2. Tymczasowy Dyrektor Biura Projektów i Transformacji. Optymalizacja głównych procesów biznesowych w firmie ColumbusEnergy S.A., wdrożenie nowych standardów zarządzania projektami i wdrażania systemów IT. Wdrożenie systemu POWER BI, zbudowanie planu transformacji kultury organizacji i stylu zarządzania w stylu Lean Management.
  3. Prowadzenie programu projektów R&D dla branży e-mobility, dla klienta będącego liderem rynku wśród firm kurierskich i e-commerce w Polsce.
  4. Przeprowadzenie szeregu konsultingów, audytów i dedykowanych szkoleń dla klientów takich jak m.in.: Opennet, Podkarpackie Centrum Innowacji, WZOREK.SYSTEMS, Office&Cowork Centre, REDI GAMES, ART-TECH, S&O, Teleaudyt, Mrowisko Cowork, Canromed, i wielu innych.
  5. Wdrożenie i zmodyfikowanie wraz z utrzymanie systemu klasy ERP: „Trucker” w InPost S.A., InPost Paczkomaty, InPost Kurier, InPost Finanse z G.K. Integer,
  6. Stworzenie od „czystej kartki papieru” Biura Zarządzania Projektami w InPost S.A. i w 5 spółkach powiązanych w Polsce,
  7. Zarządzanie projektem w obszarze własności intelektualnej, wydania prospektu emisyjnego InPost S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych. Aktualizacji prospektu emisyjnego Integer S.A.
  8. Zrealizowanie wielu różnych projektów związanych z optymalizacją procesów, usług, stworzeniem nowych marek i produktów, np. „Power Post”- Poczta Hybrydowa, usługa „Lotniskomatów”, itd.
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii