EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Kamila Żołyńska

(0 opinii)

Kamila Żołyńska

(0 opinii)

O mnie

Nazywam się Kamila Żołyńska. Jestem dyplomowanym mistrzem florystyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem, od 3 lat prowadzę warsztaty florystyczne i kursy florystyczne w Szkole Arte Forte i jestem jej współwłaścicielem.
Z florystyką jestem związana od 15 lat. Właśnie od 15 lat prowadzę Kwiaciarnię Kamiflora. To niezmiennie moja największa pasja, którą cały czas rozwijam w sobie. Przeszłam przez wszystkie szczeble poziomów florystycznych, dlatego też doskonale pamiętam, jakie zagrożenia i problemy kursanci spotykają na swojej drodze.
Nasze kursy florystyczne łączą świetnie ze sobą część praktyczną kursu z teorią. Każdy kursant otrzymuje bardzo dużą dawkę wiedzy praktycznej i praktycznych ciekawostek, nie zapominając przy tym o teorii, elementy te są niezbędne przy pracy w kwiaciarni, pracowni florystycznej, czy też przy pielęgnacji kwiatów w domu.
Na naszych kursach florystycznych uczymy szacunku dla roślin, zarówno tych ciętych, jak i doniczkowych. Kochając rośliny, szanujemy je i szanujemy nasze środowisko, ponieważ nic nie jest nam dane na zawsze.

Nasze kursy florystyczne to także wymiana doświadczeń, spostrzeżeń pomiędzy kursantami, zawieranie nowych znajomości. Nazywam to terapią dla duszy i ciała, takie kwiatowe SPA.

Poza merytorycznym aspektem zajęć, który jest ogromnie ważny, jest jeszcze aspekt psychologiczny. Kursy i warsztaty florystyczne to czas, który uczestnik poświęca swoim pasjom i swojemu rozwojowi zawodowemu w oderwaniu od codziennych obowiązków i bieganiny.

Kursy florystyczne pozwalają nam także uświadomić sobie jak złożona i wielowarstwowa jest praca florysty, ile aspektów należy wziąć pod uwagę i jak dużą wiedzę należy zdobyć, aby odpowiedzialnie i z pełną determinacją móc wykonywać ten zawód.

Osiągnięcia

Dyplomoway Mistrz Florystyki od 2015 r.
Wiele dyplomów za zajęcie I i II miejsca w konkursach florystycznych
Wiele certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów florystycznych
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii