EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Julia Lenarczyk

(0 opinii)

O mnie

Jestem dyplomowanym coachem kariery, trenerem mocnych stron i talentów Gallupa oraz autorką indywidualnego programu Career Booster, wspierającego osoby chcące przejść z etatu na biznes.

Przejdź z etatu na biznes z CAREER BOOSTER: https://julialenarczyk.pl/career-booster/

Pomagam zdobyć głęboką satysfakcję zawodową, wspieram w budowaniu kariery i w zmianie zawodowej, przebranżowieniu, przejściu z etatu na biznes - w oparciu o Twoje doświadczenie, pasję i najmocniejsze strony.

W swojej pracy używam różnorodnych narzędzi: coachingu, testu Clifton Strengths (popularnie zwanego testem talentów Gallupa), który pomaga zidentyfikować naturalne talenty i predyspozycje każdego z nas oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ).

Skończyłam akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu NOVO, kurs przygotowujacy coachów i trenerów do pracy na bazie badania Clifton Strenghts (Test Talentów Gallupa) w Strenghs Community oraz kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu i marketingu. Doświadczenie w marketingu zdobywałam zaczynając od pomocy marketingowej w rodzinnych firmach, następnie pracowałam w warszawskiej agencji marketingowej, w końcu jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Pisałam tłumaczenia. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej i marketingu online dla małych i średnich firm.

W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe. Zdobyłam też doświadczenie w edukacji. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor.

Własną firmę prowadzę od 2018 roku. Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu, marketingu, prowadzeniu własnej firmy i swoje talenty strategiczne.

Wspieram moich Klientów w budowaniu jednoosobowych biznesów lub kariery w oparciu o ich naturalne talenty, zasoby i wartości. Pomagam zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia.

Zajrzyj na https://julialenarczyk.pl/ i dowiedz się więcej!
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii