EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
FaceLove® Celina Piwko-Jelonek, Beauty, Wizaż / Make up, Makijaż permanentny, Stylizacja rzęs i brwi
FaceLove® Celina Piwko-Jelonek

(1 opinia)
FaceLove® Celina Piwko-Jelonek, Beauty, Wizaż / Make up, Makijaż permanentny, Stylizacja rzęs i brwi

FaceLove® Celina Piwko-Jelonek

(1 opinia)

O mnie

Witam serdecznie na stronie Facelove.pl. Ja nazywam się Celina, zawodowo zajmuję się makijażem okolicznościowym i permanentnym, wizażem oraz stylizacją rzęs. Facelove to moja firma, moja filozofia, całe moje zawodowe życie – szczerze mówiąc w większości czasu żyję pracą, a praca jaką wykonuję jest czymś więcej niż czynnością, która przynosi określone korzyści finansowe – jest moją wielką pasją.

Dlaczego Facelove?
Nazwę wymyślałam kilka lat temu, a po otwarciu działalności dołożyłam proste hasło – z miłości do piękności. Dlaczego? Od kiedy tylko sięgam pamięcią wstecz przypominam sobie, że zawsze fascynowały mnie w ludziach ich twarze. Potrafię całymi godzinami obserwować ludzi w kawiarniach, klubach, na ulicy. Zwiedzając świat fotografuję napotykanych ludzi, obserwuję jak wyglądają kobiety, patrzę na ich twarze. Na zajęciach z plastyki rysowałam wyłącznie portrety, a gdybym zajmowała się rzeźbą, zapewne tworzyłabym głównie popiersia. Zajmuję się więc makijażem – makijażem kolorowym, okolicznościowym i makijażem trwałym, permanentnym. Można to robić w różny sposób, ja skupiłam się na makijażu kolorowym, okolicznościowym, upiększającym – zwał, jak zwał – rzecz w tym, że kosmetykami kolorowymi poprawiam wygląd twarzy, czynię małe cuda podkreślając to, co najładniejsze przy jednoczesnym korygowaniu niedoskonałości. Widzę szczegóły, kształty, poprawiam je w myślach i każdą twarz, która zwraca moją uwagę zapamiętam na długo, będę ją odtwarzać w myślach z fotograficznymi szczegółami. Nigdy się tego nie uczyłam, od zawsze to miałam, a z czasem zrozumiałam, że to coś więcej niż zmysł, to pasja, która zmieniła bieg mojego życia.

Kraków
Mogę śmiało powiedzieć, że w tym zawodzie mam już lata doświadczenia. Początek to nauka we Francuskiej Szkole Wizażu, Stylizacji & Charakteryzacji w Krakowie (tuż po studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Śląskim) .Trzymając w rękach dyplom ukończenia szkoły wiedziałam już na pewno, że nie wyobrażam sobie innego zajęcia, oraz że z całego dziedzictwa makijażu, ja kocham ten upiększający, pozbawiony elementów charakteryzacji i szerokiej stylizacji. Tak jest do dnia dzisiejszego.

Dziedzictwo zawodowe
Potem było już tylko ciekawiej – długie lata w perfumerii Douglas, gdzie pracowałam od samego początku jako wizażystka. Zdobyte tam doświadczenie to setki umalowanych twarzy, wyjazdy na konkursy makijażowe, II miejsce w konkursie na wizażystę regionu, wiele szkoleń (m.in. z Anią Orłowską), a także makijaże do lokalnych konkursów piękności (Miss Beskidów itd.), i teledysków czy sesji zdjęciowych.
Na makijażu jednak nie zamknęłam swoich umiejętności, z czasem pokochałam stylizację rzęs, wyspecjalizowałam się w metodach łączonych i wyjątkowej trwałości rzęs, jakie zakładam, aż ostatecznie odkryłam nową pasję – makijaż trwały (permanentny). To dziedzina, której obecnie poświęcam najwięcej czasu i pieniędzy.
Po drodze zaczerpnęłam wiedzy z zakresu marketingu, grafiki i prostej księgowości, co dziś umożliwiło mi samodzielnie tworzyć stronę, którą właśnie przeglądasz, oraz wszelkie reklamy i materiały, na jakich pracuję. Wszystko co tu znajdziesz to moje pomysły, moje poczucie estetyki i dbałości o szczegóły, które mówią o mnie więcej niż słowa tutaj zawarte.
Od roku 2017 prowadzę zajęcia z wizażu i stylizacji rzęs na kierunku kosmetologia w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej.
1 marca 2018 otwarłam jedno z najnowocześniejszych studio wizażu i makijażu permanentnego w Polsce mieszczące się w Bielsku-Białej przy ul. Jana III Sobieskiego 185.
Od 11 marca 2018 jestem certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego. Szkoliła mnie Małgorzata Ruprich – absolwentka Oxford Brookes University, Juror Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. Nadzorowałam pracę studentek kosmetologii podczas warsztatów linergistycznych w GWSH w Katowicach.
Od września 2018 nazwa mojej marki FaceLove® jest zarejestrowanym słownym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.
Całe życie wyznaje zasadę by wszystko robić najlepiej jak tylko potrafię, toteż wszelkie usługi, jakie wykonuje, zawsze robię na 100%. Zadowolona klientka jest dla mnie najważniejsza, nigdy nie liczę czasu jaki jej poświęcam i nie myślę w kategoriach zysków.
Twoja radość – moja satysfakcja. Tak jest prościej.

Portfolio

Oferta Szkoleń
Szkolenie makijażu permanentnego
7235 PLN

Oceny kursantów

5.0
(1 opinia)

Oceny Kursantów

5.0
(1 opinia)
  • Estera Laski
    28/04/2020
    Szkoliłam się z PMU w 2019. Świetne, indywidualne szkolenie, podczas którego nauczyłam się m.in. wykonywania makijażu permanentnego brwi metodą włosa. 40 godzin pracy. 1 dzień teoria i 4 dni prac z 8 modelkami. Do tego zniżka 1000 zł na Mini Royal Liner.