EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Dorota Galińska, Sport i taniec, FitnessAmbasador Edulike
Dorota Galińska

(7 opinii)
Dorota Galińska, Sport i taniec, FitnessAmbasador Edulike

Dorota Galińska

(7 opinii)

Obszar działań

dolnośląskie
dolnośląskie

O mnie

Witaj !
Nazywam się Dorota Galińska, jestem absolwentką wrocławskiej AWF o specjalności trenerskiej. Przez wiele lat startowałam w zawodach ( fitness gimnastyczne i sylwetkowe) przechodząc mnóstwo razy metamorfozę sylwetki, co pozwoliło mi zebrać wiedzę z zakresu żywienia i treningu. Doświadczenie to jest teraz bardzo pomocne w mojej pracy z podopiecznymi.
Pomagam ponadto zawodniczkom w przygotowaniu się do zawodów zarówno w zakresie formy, jak i prezencji scenicznej.
Nic nie daje takich efektów, jak trening w siłowni, na maszynach i z różnymi przyrządami. Oczywiście pod okiem zaangażowanego trenera, który zadba o technikę, bezpieczeństwo i fajną, motywującą atmosferę.

Portfolio

Osiągnięcia

Fitness Gimnastyczne:
I m. na Debiutach, Ostrów Maz. 2003
IV m. na Międzynarodowym Pucharze Polski, Ostrów Maz. 2003
II m. na Pucharze Polski , Kraków 2004
I m. na Mistrzostwach Śląska, Gliwice 2005
II m. na Mistrzostwach Polski, Mińsk Maz.2005
II m. na Pucharze Polski , Zabrze 2006
II m. na Mistrzostwach Polski, Białystok 2007
IX m. na Mistrzostwach Europy, Cacak Serbia 2007
I m. w Grand Prix Body Zoi, Belgia 2007
I m. na Mistrzostwach Polski, Płońsk 2008
V m. na Mistrzostwach Europy , Macedonia 2008
Fitness sylwetkowe:
II m. na Mistrzostwach Polski, Ostrołęka 2009
I m. na Grand Prix Sopotu 2009
I m. na Mistrzostwach Polski, Golub Dobrzyń 2010
I m. open na Mistrzostwach Polski, Częstochowa 2011
V m. - finał- na Mistrzostwach Europy, Rosja 2011
II m. na Mistrzostwach Polski , Kielsce 2014
II m. na Mistrzostwach Polski , Kielce 2015
I m. na Mistrzostwach Polski (Nac) 2015
V m. -finał- na Mistrzostwach Świata (Nac), Warszawa 2015
I m. Kamienna Rzeźba, Strzegom 2017
III m. Diamond Cup, Katowice 2017

Oferta Szkoleń
TRENING PERSONALNY
120 PLN

Oceny kursantów

5.0
(7 opinii)

Oceny Kursantów

5.0
(7 opinii)
 • edyta duduś
  16/11/2020
  Zdecydowanie polecam treningi z Dorotą Galińską. Dorota ma podejście indywidualne, jej treningi są dokładnie przemyślane. Stosuje kreatywność w zakresie sposobu wykonywania ćwiczeń z innowacyjnym wykorzystaniem dostępnych maszyn:) Przede wszystkim treningi są skuteczne. Jest wieloletnim ekspertem w swojej dziedzinie, można z zaufaniem podążać za jej planem treningu i pomysłami:)
 • Jacek Grabowski
  09/11/2020
  W ostatnim czasie obserwujemy masowy wysyp tzw papierowych trenerów personalnych którzy po krótkiej przygodzie z siłownią kończą kurs uprawniający do wykonywania tego zawodu i rozpoczynają pracę z klientami z lepszym lub gorszym skutkiem. Dlatego przy wyborze trenera tak ważne było dla mnie ogromne doświadczenie, wykształcenie oraz niesamowity profesjonalizm Doroty i szczerze polecam jej osobę jako trenera personalnego dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią.
 • Dobrosława Gralińska
  02/11/2020
  Znakomita trenerka, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie kulturystyki, suplementacji i odżywiania. Jest bardzo ciepłą i komunikatywną osobą, pełną pasji i zaangażowania. W każde zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe wkłada całą siebie. Ma wyjątkowe i profesjonalne podejście do każdej osoby, dzięki czemu atmosfera zajęć jest bardzo przyjacielska i naładowana pozytywną energią.
 • Paweł Posłuszny
  27/10/2020
  Serdecznie polecam Dorotę wielokrotną Mistrzynię Fitness, mega doświadczoną, pełną pasji Trenerkę i instruktorkę. Znam Dorotę od 20 lat i miałem przyjemność śledzić jej karierę. Zawsze była bardzo profesjonalna zaangażowana a teraz dodatkowo ma wielki dorobek sportowy, trenerski i wieloletnie doświadczenie. Polecam każdemu kto chce trenować pod okiem mega profesjonalistki.
 • Aga Błaszczyszyn
  12/10/2020
  Mam pełne zaufanie do trenerki👍zawsze jest profesjonalnie przygotowana, skoncentrowana na szczegółach, treningi dopasowane do danej osoby. Cierpliwa, potrafi udowodnić, ze jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. Ma dar i ogromny talent, lubi dzielić się wiedzą. Zawsze uśmiechnięta, potrafi zmotywować każdego👍😘👏🏻
 • Roksana Kupczyk
  04/10/2020
  Treningi na najwyższym poziomie i w przemiłej atmosferze- tak najkrócej można opisać moją współpracę z Dorotą. Idealne dopasowanie planu treningowego oraz dokładne oko trenerki, która potrafi skorygować, doradzić, a także wesprzeć w trudnych momentach. Każdy trening daje mnóstwo satysfakcji, to 100% realizacji danego planu, a także miłe spędzenie czasu na siłowni. Zdecydowanie Dorota to najlepszy trener i motywator z jakim miałam przyjemność do tej pory pracować!
 • Anna Jodłowska-Kopacz
  01/10/2020
  Polecam treningi z Dorotą. Ćwiczenia są urozmaicone i odpowiednio dobrane do stopnia zaawansowania i możliwości zdrowotnych podopiecznych. Ponadto zawsze dba aby ćwiczenia były bezpieczne i prawidłowo wykonane. Dorota jest niezwykle rzetelna i profesjonalna, zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Nie ma mowy o improwizacji - wszystko skrzętnie zapisane w kajeciku :) I jeszcze jedna ważna zaleta- Dorota potrafi tak motywować, że jakoś tak mimochodem przekraczam swoje własne granice.