EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Centrum Pielęgnacji i Wizażu, Beauty, Kosmetologia estetyczna, Stylizacja paznokci, Wizaż / Make up
Centrum Pielęgnacji i Wizażu

(0 opinii)
Centrum Pielęgnacji i Wizażu, Beauty, Kosmetologia estetyczna, Stylizacja paznokci, Wizaż / Make up

Centrum Pielęgnacji i Wizażu

(0 opinii)

O mnie

W Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Centrum Pielęgnacji i Wizażu oferujemy szeroką gamę szkoleń dla osób pragnących zmienić zawód na związany z branżą beauty oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe podologów, fryzjerów i kosmetyczek z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń gabinetowych, fryzjerstwa i kosmetyki podstawowej i zaawansowanej, szkoleń podologicznych, wizażowych, a także trychologicznych.
Placówka posiada certyfikat ISO zgodny z normą ISO 9001:2015 w zakresie szkoleń i usług doradczych. Współpracujemy z urzędami pracy, agencjami rozwoju regionalnego oraz Polską Agencją Rozwoju Regionalnego prowadząc usługi dofinansowane. Ofertę szkoleniową prezentujemy w Bazie Usług Rozwojowych. W naszej Placówce można skorzystać także z płatności ratalnej.
Prowadzimy zajęcia w warunkach wysokiej symulacji rzeczywistych warunków pracy. Posiadamy umowy w zakresie praktyk z profesjonalnymi gabinetami branżowymi. Szkolenia nastawione są na maximum praktyki. Podczas szkoleń gwarantujemy 8-10 modelek dziennie.
Przy ustalaniu autorskich programów szkoleń korzystamy ze standardów kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkoleń dostępnych w bazach danych prowadzonych przez MEN.
Poza szkoleniami stacjonarnymi prowadzimy także szkolenia weekendowe oraz w formie webinarium, czyli wykorzystujące transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetu.
Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub grupowo i zakończone są zaświadczeniami MEN i certyfikatami naszej Placówki w języku polskim lub angielskim. Zapewniamy wszelkie materiały do nauki oraz pomoc w dopasowaniu szkolenia do potrzeb kursanta.
Nasi słuchacze mają możliwość wypożyczenia ciekawych podręczników i pozycji branżowych w naszej bibliotece. Zapewniamy wszelkie materiały do nauki oraz pomoc w dopasowaniu szkolenia do potrzeb kursanta.

Portfolio

Osiągnięcia

Nasz zespół to kadra doświadczonych praktyków, fascynatów w swoich specjalizacjach. Są to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą, popartym wieloma dyplomami ukończonych kursów na najwyższym poziomie.

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii