EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Anna Jezierska, IT, Cyberbezpieczeństwo
Anna Jezierska

(0 opinii)
Anna Jezierska, IT, Cyberbezpieczeństwo

Anna Jezierska

(0 opinii)

Obszar działań

lubuskie, pomorskie, wielkopolskie...
lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O mnie

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego zajmującą się audytem, wdrożeniem i szkoleniami z zakresu RODO/ochrony danych osobowych od ponad 10 lat. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania systemu ochrony danych osobowych oraz przejmowania obowiązków Inspektora Ochrony Danych (IOD). Zyskaliśmy je realizując wiele projektów dla małych, średnich i dużych podmiotów.
W ramach oferowanych usług proponujemy:
szkolenia otwarte i zamknięte dla firm i instytucji z zakresu RODO/ochrony danych osobowych z możliwością zamówienia konkretnych zagadnień z zakresu ODO
weryfikację lub przygotowanie dokumentacji, procedur oraz zabezpieczeń IT koniecznych do zgodnego z prawem przetwarzania danych osobowych
audyt ochrony danych osobowych. Sprawdzamy, jak odbywa się przetwarzanie danych osobowych w Twojej firmie. Audyt kończy się raportem opisującym stan faktyczny oraz ewentualne uchybienia łącznie z zaleceniami jak je usunąć.
wsparcie prawne i informatyczne w zakresie stosowanych procedur i systemów, w tym powołanie inspektora danych osobowych, a także w razie konieczności reprezentacja przed organami właściwymi w zakresie ochrony danych osobowych – UODO.

Portfolio

Osiągnięcia

Absolwentka studiów podyplomowych WSAP – Inspektor Ochrony Danych, specjalista d/s bezpieczeństwa informacji, audytor wewnętrzny oraz audytor wiodący ISO 27001. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu MŚP oraz szkoleniach dla przedsiębiorców z zakresu compliance, optymalizacji kosztów oraz ochrony danych osobowych (RODO) pod kątem zabezpieczeń fizycznych, organizacyjnych, wdrożeń dokumentacji i procedur.
Oferta Szkoleń
Ochrona danych osobowych- kurs IOD
2000 PLN

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii