EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Agencja Kontact Centrum Szkoleniowe, Beauty, Stylizacja paznokci, Makijaż permanentny, Kosmetologia estetyczna
Agencja Kontact Centrum Szkoleniowe

(3 opinie)
Agencja Kontact Centrum Szkoleniowe, Beauty, Stylizacja paznokci, Makijaż permanentny, Kosmetologia estetyczna

Agencja Kontact Centrum Szkoleniowe

(3 opinie)

O mnie

Specjalizujemy się w prowadzeniu wysokiej klasy szkoleń z zakresu kosmetologii i zabiegów pielęgnacyjnych. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta są naszą dewizą. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, rzetelność i umiejętne przekazywanie wiedzy to atuty, które nas wyróżniają. Systematycznie bierzemy udział w międzynarodowych konferencjach i to dzięki temu świadczone przez nas usługi odpowiadają trendom na rynku i nowościom technologicznym.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii, podologii, makijażu permanentnego, mezoterpaii igłowej, stylizacji paznokci i różnego rodzaju zabiegów na ciało. W naszej ofercie jest także obsługa aparatur kosmetycznych i urządzeń medycznych. Centrum szkoleniowe odpowiada na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku usług kosmetycznych i dlatego nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Nowoczesne techniki zabiegowe, praktyczne szkolenia z udziałem modelek oraz kompleksowe podejście do każdego klienta są dla nas priorytetem. Nasi szkoleniowcy i trenerzy to wykwalifikowany i kompetentny zespół,który z pasją i zaangażowaniem dzieli się nabytymi umiejętnościami. Współpracujemy z Powiatowymi UrzędamiPracy; wszystkie kursy zakończone są egzaminem i wystawieniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Dążymy do tego, by nasi klienci zapoznali się z najnowszymi tendencjami na rynku kosmetycznym, dlatego stawiamy na innowacyjność, konkurencyjność i nowoczesność. W celu świadczenia najwyższej jakości usług oraz uzyskania Państwa satysfakcji, pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i używamy najlepszej jakości kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której poszerzą Państwo swoje umiejętności, bądź zdobędą wymarzone uprawnienia do wykonywania zawodu i powiększą swoją ofertę gabinetową i tym samym atrakcyjność na rynku pracy.

Agencja Kontact posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00177/2005 w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Portfolio

Osiągnięcia


*****IWONA KOZAK*****
Trener z zakresu kosmetologii i aparatur.
Doświadczony szkoleniowiec z zakresu wszystkich aparatur stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Osoba z ogromną wiedzą , pasją i ambicjami. Każde szkolenie realizuje z zaangażowaniem dbając o jego jakość i zadowolenie klienta. Odbyła liczne szkolenia w Polsce i za granicą w Promoitalii, Genyal, Kes, Adss, EndyMed. Praca sprawia jej dużą satysfakcję. Stale podnosi swoje kwalifikacje i interesuje się nowościami w branży kosmetycznej. Odpowiada za dobór kadry o odpowiednich kompetencjach do zakresu merytorycznego szkolenia.
DOROTA DZODZOMENYO
Trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentaji medycznej
*****

Magister pedagogiki, specialista promocji zdrowia, dyplomowana pielęgniarka. Doświadczona linergistka i szkoleniowiec. Właścicielka Studia Soul Contour specjalizującego się w zabiegach makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Od 10 lat wykonuje zabiegi mikropigmentacji skóry. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów związanych z zabiegami medycznymi i paramedycznymi. Od ośmiu lat prowadzi kursy dotyczące mikropigmentacji i pigmentowania skóry.
MARTA KARBOWSKA
Trener z zakresu wizażu, kosemtologii i kosmetyki twarzy oraz ciała
*****

Kosmetolog oraz dyplomowana wizażystka. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego szkolenia. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i rzetelny. Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz szkołę makijażu Pro Academy School of Makeup. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kursach aby cały czas podnosić swoje umiejętności i
kwalifikacje.

MAGDALENA NIZYŃSKA
Trener z zakresu podologii oraz stylizacji paznokci
*****

Doświadczony podolog i szkoleniowiec, doskanałe umiejętności pedagogiczne oraz specjalistyczna wiedza czynią ją cenionego i poszukiwanego szkoleniowca. Ciągłe doskonalenie się w nowych technikach zabiegówych i doświadczenie w pracy stylistyi podologa są niezastąpiona rekomendacją trenerską.
Certyfikowany szkolenioweic firmy Podopharm.

NICOLETTA VICTOR
Trener z zakresu przedłużania rzęs oraz laminacji rzęs i brwi.
*****

Wielokrotna mistrzyni stylizacji rzęs w najwyższej kategorii expert. Instruktor i wykładowca
stylizacji rzęs z ponad 10 letnim doświadczeniem.Ukończyła dziesiątki szkoleń u najlepszych
polskich i zagranicznych instruktorów. Ma na koncie setki przeszkolonych kursantów.
Otrzymała wyróżnienie w szkole Laury Kaminskiene za najlepszą pracę nude. Największe osiągnięcia:
International Lash Competition 2018
-I miejsce w kategorii Nude Lashes
-III miejsce w kategorii 1:1
-IV miejsce w kategorii Lifting rzęs
Lash Me in Warsaw 2019
-I miejsce w kategorii Nude Lashes
-III miejsce Kategoria 1:1
-IV miejsce w kategorii męska stylizacja
Lash Championship w Poznaniu
-III miejsce w Liftingu rzęs

MAŁGORZATA ŁUKASIŃSKA
Trener z zakresu masażu
*****

Technik Fizjoterapii. Pasjonatka masażu i medycyny chińskiej. Nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem (Aloha International). Nieustannie zgłębia tajniki pracy z
ciałem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń zarówno z masażu leczniczego jak i relaksacyjnego.
Wieloletnie doświadczenie pozwala jej na profesjonale prowadzenie zajęć. Na zajęciach stawia na poprawną technikę wykonywania masażu oraz przekazywanie dobrej energii.

AGNIESZKA DZODZOMENYO
Trener z zakresu przedłużania rzęs oraz laminacji rzęs i brwi.
*****

Technik usług kosmetycznych i
stylistka rzęs.Stylizacją rzęs zajmuje się od 5 lat, pracuje wszystkimi technikami dostępnymi na rynku tj. metoda 1:1, metoda 2:1, metody objętościowe,efekt Hollywood, zdobienie rzęs. Podczas szkoleń stawia na dokładność i poprawną technikę.

OLGA BRZEZIŃSKA
Trener z zakresu mikropigmentacji oraz usuwania makijażu permanentnego.
*****

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów
z zakresu mikropigmentacji, usuwania makijażu permanentnego oraz stylizacji brwi.
W swojej pracy stawia na precyzję i pewność w wykonywaniu zabiegu. Prowadzi własny gabinet ,co pozwala jej na ciągłe doskonalenie się i podnoszenia swoich umiejętności.

Krystyna Lachocka
Trener z zakresu kosmetologii estetycznej
*****

Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak osocze bogatopłytkowe PRP czy fibryna, oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalenie się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

5.0
(3 opinie)

Oceny Kursantów

5.0
(3 opinie)
 • Marcin Kol
  17/02/2020
  W Agencji Kontact odbyłem szkolenie z masażu. Prowadząca Gosia to super babka! Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny! Za taką cenę, aż żal nie skorzystać! Jakość szkolenia świetna!
 • Karolina Kapryś
  17/02/2020
  Szkolenie z przedłużania rzęs pod okiem p.Nicoletty to czysta przyjemność! Ćwiczenia na główce treningowej i modelce! Bardzo dużo przydatnej wiedzy! Pani Nicoletta jest profesjonalistką, w tym,o robi! Polecam!!!
 • Paulina Moskal
  17/02/2020
  Polecam szkolenia i warsztaty z makijażu u Pani Marty! Ogrom wiedzy, mnóstwo porad i wskazówek! Modelki na zajęciach zapewnione przez Organizatora- duży plus! Serdecznie polecam!