EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Małgorzata Tkacz

(0 opinii)

Małgorzata Tkacz

(0 opinii)

O mnie

Od 2009 roku absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Przed rozpoczęciem studiów ukończyłam również szkołę kosmetyczną 'Prestiż' w Zielonej Górze oraz, co ciekawe, jestem absolwentką Zielonogórskiego Studium Techniki Dentystycznej, które ukończyłam z wyróżnieniem. Te dwie dziedziny choć tak bardzo różne łączy ze sobą precyzja, która jest nieodłączną częścią pracy technika dentystycznego i kosmetologa.

Drogę zawodową zaczęłam od prowadzenia własnego gabinetu, jednakże po urodzeniu dziecka działalność zawiesiłam i w niepełnym wymiarze godzin pracowałam na stanowisku kosmetologa w jednym z gabinetów Medycyny Estetycznej w Zielonej Górze. Praca z lekarzem i możliwość obserwacji prężnie działającego przedsiębiorstwa wzbogaciły mnie o doświadczenie, dzięki któremu postanowiłam zagłębić się w tą jak bardzo odpowiedzialną dziedzinę Kosmetyki jaką jest makijaż permanentny.

Od roku 2016 prowadzę własny gabinet w którym głównie wykonuję właśnie zabiegi mikro pigmentacji oraz prowadzę szkolenia. Jestem osobą otwartą, przyjazną, twórczą, staram się uczyć przez pozytywne stymulowanie kursantki, nie wywierając presji, bo chyba każdy z Nas doświadczył tego, że najlepiej uczy się w przyjaznej atmosferze. Spełnienie daje mi świadomość tego, że dzięki przekazanej przeze mnie wiedzy ktoś wzbogaci swój warsztat pracy,co bez dwóch zdań wpływa bardzo korzystnie na rozwój działalności.

Zapraszam do kontaktu wszystkich głodnych nowych umiejętności i doświadczeń :)

Portfolio

Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii