EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Justyna Stępińska, Beauty, Stylizacja rzęs i brwi
Justyna Stępińska

(0 opinii)
Justyna Stępińska, Beauty, Stylizacja rzęs i brwi

Justyna Stępińska

(0 opinii)

O mnie

Stylizacją rzęs zajmuję się od 2016 roku. Swoje pierwsze szkolenie stylizacji rzęs metoda 1:1 w Posh Lashes otrzymałam od bliskiej osoby w prezencie urodzinowym i tak rozpoczęła się moja przygoda. Pierwsza styczność z rzęsami, pęsetami, klejem, analizą twarzy i budową oka. Ogromne podekscytowanie i zafascynowanie. Z pewnością mogę powiedzieć że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już wtedy wiedziałam że chcę dążyć do perfekcji w tym zakresie.

Pasja i chęć zdobywania większego doświadczenia w świecie stylizacji rzęs sprawiła, że porzuciłam swoje dotychczasowe plany, aby móc w 100% zająć się upiększaniem oczu klientek. Po pewnym czasie odbyłam szkolenie na którym poznałam tajniki stylizacji objętościowych 2d/3d, a niedługo później także Supersize, czyli większych objętości. Wiele godzin spędzałam na doskonaleniu swoich umiejętności - ćwiczeniu kępek, pracą z czasem, niejednokrotnie również uczyłam się na własnych błędach stopniowo je eliminując. W międzyczasie zdobyłam grono stałych, zadowolonych z moich usług klientek. We wrześniu 2017 roku zakwalifikowałam się do programu Young Team Posh Lashes, mającym na celu przygotowanie mnie do pracy jako instruktor. Przez kilka miesięcy zdobywałam wiedzę i doświadczenie pod okiem najlepszych polskich instruktorów, tak abym w przyszłości mogła dzielić się tą wiedzą prowadząc własne szkolenia. Program ten zakończyłam pomyślnie zdanym egzaminem w kwietniu 2018 roku, zostając jednocześnie instruktorem marki Posh Lashes. Sukces ten bardzo pozytywnie odbił się na mojej codziennej pracy. Dzięki zdobytej dotąd wiedzy a także wielogodzinnym ćwiczeniom odniosłam kolejny sukces - zakwalifikowałam się do udziału w 6. Polskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs na targach Beauty Forum w Warszawie, otrzymując tym samym jedno z 10 miejsc na całą Polskę. We wrześniu 2019 startowałam w mistrzostwach The Lash Games w Londynie, gdzie udało mi się zająć 2 miejsce w kategorii Classic Lashes 1:1 oraz 2 miejsce w kategorii Mixed Volume 2d-6d w najwyższej dywizji Expert.

W przyszłości planuję brać udział w mistrzostwach przedłużania rzęs w Polsce a także za granicą. Zdobywanie nowych doświadczeń w tej dziedzinie, a także sprawdzenie samej siebie jest dla mnie niezwykle ważne. Świetnie czuje się zarówno w stylizacjach wieloobjętościowych jak i w delikatnych i subtelnych efektach. W swojej codziennej pracy zwracam ogromną uwagę na technikę wykonanej stylizacji, estetykę a także trwałość. Indywidualne podejście do klientki to dla mnie priorytet. Podczas szkoleń stawiam duży nacisk na odpowiednie przygotowanie teoretyczne a także technikę. Dążę do tego aby kursantki wykonywały swoje stylizacje w sposób poprawny technicznie jak i estetycznie, tak aby przedłużone rzęsy były pięknym podkreśleniem oczu. Przede wszystkim staram się zarażać swoją ogromną pasją, jaką jest stylizacja rzęs.

Uważam, że jeśli chcemy coś robić dobrze musimy to po prostu pokochać.

Portfolio

Osiągnięcia

Mistrzostwa The Lash Games Londyn 2019

2 miejsce Classic look 1:1
2 miejsce Mixed volume 4-6d
Oferta Szkoleń
Brak aktualnych ofert
Masz pytania dotyczące oferty szkoleń?

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii