EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...

Post-Production Master Course

Kategoria: FotografiaCzas trwania: 120 hTyp: Szkolenie grupoweCena: 16800
Tomasz Czech, IT, Grafika komputerowa
Tomasz Czech
(0 opinii)
IT
Grafika komputerowa

Opis szkolenia

INFO: Pierwsze szkolenie w Polsce uczące technik pracy w technologi Dolby Vison. Podczas tego szkolenia nie tylko poznasz najbardziej zaawansowane techniki pracy z absolutnie najnowocześniejszymi technologiam na rynku, ale też każdą z tych technik bardzo skrupulatnie przepracujesz z instruktorem, aby nie tylko znać te techniki, ale przede wszystkim – potrafić swobodnie, pewnie i wydajnie je wykorzystywać w nawet najbardziej profesjonalnych studiach na świecie.

Jest to jedno z naszych flagowych szkoleń. Łączy w sobie wszystkie nasze szkolenia post-produkcyjne wzbogacone o to, co najcenniejsze, czyli dodatkowe godziny ćwiczeniowe.

Podczas tego szkolenia nie tylko poznasz najbardziej zaawansowane techniki pracy z absolutnie najnowocześniejszymi technologiam na rynku, ale też każdą z tych technik bardzo skrupulatnie przepracujesz z instruktorem, aby nie tylko znać te techniki, ale przede wszystkim – potrafić swobodnie, pewnie i wydajnie je wykorzystywać w nawet najbardziej profesjonalnych studiach na świecie.

Jest to szkolenie od A-Z (a nawet Ż!). Oznacza to, że nie nie musisz posiadać żadnych umiejętności, aby rozpocząć to szkolenie i radzić sobie na nim świetnie. Szkolenie to doprowadzi Cię do klasy PRO – będziesz bez problemu pracował z każdym materiałem filmowym przygotowując je do najnowocześniejszych standardów filmowych, takich jak HLG, HDR10+ i Dolby Vision.

Jest to jedyne szkolenie w Polsce uczące technik pracy z materiałem HDR oraz jedyne szkolenie w Polsce uczące technik pracy w technologii Dolby Vision.

W szkoleniu zawarte jest pięć certyfikowanych programów nauczania firmy Blackmagic Design oraz certyfikowany program szkoleniowy firmy Waves Audio.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma również oprogramowanie niezbędne do nauki.
OPROGRAMOWANIE: DaVinci Resolve Studio 16, Fusion, Fairlight, Nobe Color Remap, Waves Certification Program Bundle (Renaissance EQ, Renaissance Reverb, Renaissance Compressor, C1 Compressor, SuperTap)


Harmonogram szkolenia: http://youngdesignacademy.edu.pl/warsztaty/montaz-i-kolor-korekcja-davinci-resolve-basic-advanced-warszawa-copy-2/