EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Szkolenie archiwalne

Facebook Marketing

Kategoria: MarketingCzas trwania: 0Typ: Szkolenie indywidualneCena: do uzgodnienia
Tomasz M. Pietrzak, Business, Coaching/Mentoring, Marketing
Tomasz M. Pietrzak
(0 opinii)
Business
Coaching/MentoringMarketing

Opis szkolenia

Do Facebooka musisz podejść na 3 płaszczyznach: profil, fanpage i grupa. Ta kolejność jest złotą zasadą na drodze do sukcesu. Mieszanie pojęć i ogólna nieumiejętność połączenia tych obszarów, to prosta droga do niepowodzenia w Facebookowych przedsięwzięciach marketingowych.

Pierwszy stopień wtajemniczenia! Profil to imię i nazwisko, zdjęcie Twojej twarzy i baner w tle. Ale… To także pole prezentacja, gdzie wpisujesz czym zajmujesz się oraz umieszczasz link do strony docelowej (oferty, bloga, projektu itp.). To właśnie na profilu zamieszczasz swoje fotki z życia codziennego, ponieważ pokazują one co reprezentujesz z sobą w odniesieniu do Twojego aktualnego zajęcia oraz kim jesteś po godzinach pracy. Rozdział dot. profilu na FB pomoże Ci uzbroić pierwszy poziom. Opisałem w nim 11 aspektów pozwalających budować profesjonalny profil – Twoją markę osobistą.

Drugi stopień wtajemniczenia! Fanpage, to utworzona w ramach profilu strona fanów i nie jest ona miejscem do wrzucania fotek z urlopu oraz innych tego typu eskapad!

Tutaj działasz według ściśle określonego schematu w wybranej kategorii tematycznej, np. ebiznes. Rozdział dot. fanpage na FB, to 14 aspektów pozwalających generować społeczność skupioną wokół określonej kategorii tematycznej.

Trzeci stopień wtajemniczenia! Grupa, to społeczność utworzona w ramach fanpage pod ściśle określony projekt, gdzie rozkładasz go na czynniki pierwsze. To właśnie w grupach masz możliwość stworzenia modułów edukacyjnych – tzw. krok po kroku. Rozdział dot. grup na FB porusza 8 kwestii, które wyjaśniają jak podejść do budowania i promocji własnej grupy oraz wykorzystania zewnętrznych grup w działaniach marketingowych.

Od pewnego czasu zajmuję się wyłącznie badaniem trendów i działalnością konsultingową. Mając na uwadze obecną sytuację przygotowałem dla Ciebie poradnik: FACEBOOK MARKETING 3_FB, w którym ograniczyłem wszystko do niezbędnego minimum. Opisałem w nim zestaw działań, które są racjonalną odpowiedzią na to co teraz dzieje się w otaczającym nas świecie…

https://tegonieuczawszkole.pl/category/facebook