EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Szkolenie archiwalne

COACHING JĘZYKOWY dla KADRY ZARZĄDZAJACEJ i SPECJALISTÓW (język angielski).

Kategoria: Coaching/MentoringCzas trwania: dowolnyTyp: Szkolenie indywidualneCena: 120
Agnieszka aa, Nauka, Języki
Agnieszka aa
(0 opinii)
Nauka
Języki

Opis szkolenia

Jednorazowa sesja lub pakiet kilku sesji w dowolnym odstępie czasu
(wszystkie terminy ustalane indywidualnie; sesje stacjonarnie lub przez Skype).
Ewaluacja i indywidualny plan rozwoju językowego do samodzielnej realizacji; przygotowanie do prezentacji, negocjacji lub spotkania w języku angielskim; spersonalizowany trening komunikacji biznesowej i międzykulturowej; praca nad motywacją i przełamywaniem barier językowych. Wszystkie poziomy.
Coaching językowy to nowatorska metoda pracy z dorosłymi chcącymi rozwijać swoje umiejętności językowe. Tradycyjne zajęcia przez z góry ustalony rutynowy program często nudzą i marnują czas zapracowanych profesjonalistów. Osoby dorosłe pragnące poszerzyć swoją świadomość językową szukają szkoleń "szytych na miarę”, dopasowanych do profilu zawodowego i możliwości czasowych konkretnej osoby, skupiających się na ich indywidualnych potrzebach i przeszkodach.
Coaching językowy rezygnuje z podziału na role nauczyciela-instruktora i ucznia nie mającego wpływu na zakres materiału, rezygnuje z podręczników i szablonowych zajęć. Coach jest partnerem w rozwoju językowym, pomaga zidentyfikować i pokonać zahamowania, znaleźć rozwiązania nurtujących problemów i motywację do nauki. Jest partnerem w rozmowie na interesujące Cię zagadnienia, pomaga zadać pytania, na które sam musisz sobie odpowiedzieć. Pomaga odnaleźć Twoje mocne strony; uczy, jak pokonać wewnętrzne trudności związane z opanowaniem języka obcego na każdym poziomie zaawansowania. Pomaga pokonać stres związany z mówieniem w obcym języku lub przygotować się do konkretnego wydarzenia.
Sposób myślenia o nauce języków i związane z nią stereotypy mają ogromny wpływ na efektywność nauki. Motywacja i jasno wyznaczone cele to podstawy regularnego rozwoju. Wprowadzenie metod coachingowych (takich jak modele SMART czy GROW) do nauki języka obcego pozwala w pełni wykorzystać potencjał i możliwości konkretnej osoby.

Sesje indywidualne z dojazdem (Kraków):
Jednorazowa sesja 90 min – 220 zł
Pakiet 5 sesji 60 min – 140 zł/sesja
Pakiet 5 sesji 90 min – 180 zł/sesja
Sesje Skype:
Jednorazowa sesja 90 min – 180 zł
Pakiet 5 sesji 60 min – 100 zł/sesja
Pakiet 5 sesji 90 min – 140 zł/sesja

Dostępne pakiety dla firm.

Możliwe też regularne cotygodniowe sesje w promocyjnej cenie.