EduLikeEduLike
Czego szukasz?
Lokalizacja...
Kamilla Skrzypczak, Beauty, Wizaż / Make up, Makijaż permanentny, Kosmetologia estetyczna
Kamilla Skrzypczak

(0 opinii)
Kamilla Skrzypczak, Beauty, Wizaż / Make up, Makijaż permanentny, Kosmetologia estetyczna

Kamilla Skrzypczak

(0 opinii)

O mnie

Jestem ogromną szczęściarą gdyż od ponad 19 lat pracuję jako dyplomowana kosmetyczka. Coż stwierdzenie że pracuję jest nie do końca prawdą, gdyż to co wykonuje jest spełnieniem moich marzeń, jest to moja pasja, która uszczęśliwia mnie każdego dnia. Około 14 tat temu dzięki wrodzonemu zamiłowaniu do poprawiania urody, w centrum moich zainteresowań pojawił się makijaż permanentny. Aby zgłębić jego tajniki, musiałam zdobyć wiedzę z tej dziedziny, co z przyjemnoscia zgłebiam do tej pory na licznych szkoleniach i sympozjach.

Szczególnie koncentruję się na subtelnych cechach ludzkiej twarzy i jej osobistym pięknie.
Specjalizuję się w najnowszych metodach ombre i 3D z zakresu makijażu permanentnego, uzyskując jak najbardziej naturalny efekt podkreślający indywidualne piękno człowieka i ukrywający mankamenty, które każdy z nas posiada.

Swoim dziesięcioletnim doświadczeniem chciałam się podzielić z innymi, dlatego otworzyłam Akademię Szkoleniową, w której szkolę przyszłe profesjonalistki w dziedzinie makijażu permanentnego.

Oferuję jakość, rzetelność, empatie,profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładny wywiad z pacjentem pozwala mi na ustalenie jego oczekiwań, niezależnie od zabiegu – czy jest to korekta twarzy, technologia anty-age, depigmentacja blizn, bielactwo, brodawki, łysienie, rozszczep wargi itd. Z pełnym profesjonalizmem podchodzę do klienta i wykonywanego zabiegu. Jestem nastawiona na jakość a nie ilość, dlatego poświęcam zarówno klientowi jak i moim kursantkom tyle czasu, ile jest potrzebne.

Jestem w stanie sprawić, by powieki, brwi czy usta moich pacjentów charakteryzowały się naturalnym wyglądem przy jednoczesnym wzmocnieniu i podkreśleniu rysów twarzy. Wygląd wpływa na nasze samopoczucie i powinniśmy wiedzieć, że wiele mankamentów można zniwelować, bądź całkowicie usunąć poprzez perfekcyjnie wykonane zabiegi wykonane w naszych gabinetach. Jestem szczęśliwa, kiedy dzieki mojej pracy widze usmiech na twarzach i przyczynia się do poprawy stanu psychicznego klienta.

Wyniki mojej pracy są odzwierciedleniem moich prawdziwych zdolności artystycznych, jak i wizji co do wyeksponowania ukrytego piękna, które można wydobyć perfekcyjnie wykonanym zabiegiem lub korektą.

Oferuję makijaż permanentny oraz zaawansowane szkolenia w Academii Makijażu Permanentnego, którego działalność oparta jest na wiedzy i własnym doświadczeniu we wprowadzaniu nowatorskich technik 3D. Potwierdzeniem ukończonego kursu jest certyfikat ukońcenia szkolenia i uzyskania tytułu Linergistki.

Portfolio

Osiągnięcia

Od ponad 19 lat pracuję jako dyplomowana kosmetyczka.
Stwierdzenie,że jestem osobą pracującą w m moim wypadku jest nie do końca prawdą, gdyż to co wykonuję jest spełnieniem moich marzeń oraz pasją, która uszczęśliwia mnie każdego dnia.
Około 14 tat temu dzięki wrodzonemu zamiłowaniu do poprawiania urody, w centrum swoich zainteresowań pojawił się makijaż permanentny.
Aby zgłębić jego tajniki, musiałam zdobyć wiedzę z tej dziedziny, co z przyjemnoscią zgłebiam do tej pory na licznych szkoleniach i sympozjach.
Jestem również wielokrotną 🏆 Laureatka Mistrzostw Polski 🏆i 🥇Świata 🥇 ,
🏆Vice Mistrzem Świata🏆 2018 roku na targach kosmetycznych w Poznaniu oraz potwierdzenie tytułu Wicemistrza Świata w 2019 roku ‼️‼️‼️
Wyróżniona zpstalam podczas Mistrzostw Świata 2018 w Londynie🏆🏆, zostałam także wybrana jako najlepsza linergistka we wszystkich kategoriach PMU podczas I Gali Sopot 2017 oraz certyfikowanym szkoleniowcem ‼️
Licencjonowany Międzynarodowy Trenerem, Szkoleniowcem paru wiodących marek , kosmetyczką , wizażystka z 18 letnim stażem w branży Beauty i 14 letnim w PMU oraz z uprawnieniami pedagogicznymi.
Prelegentem oraz autorem artykułów w prasie branżowej

Oferta Szkoleń
Master Class III
8700 PLN
MASTER CLASS III
5700 PLN
PAKIET VIP+ level II Elite Master+
19500 PLN
PAKIET VIP
13000 PLN

Oceny kursantów

0.0
(0 opinii)

Oceny Kursantów

0.0
(0 opinii)
brak opinii